Het is een van de kernwaarden van het merk Volkswagen: veiligheid. Achter het stuur van een Volkswagen heeft u altijd de controle, u bent heer en meester en uw auto doet altijd wat u wilt. Met dat uitgangspunt is ook deze Caddy ontwikkeld. Een belangrijke eigenschap van iedere Volkswagen is zijn duurzaamheid. Dat ziet u ook aan deze Caddy. De aandrijving van deze Volkswagen wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Dankzij de schuifdeur is deze bedrijfsauto voor verschillende doeleinden geschikt. Tot de uitrusting behoren ook warmtewerend glas, elektrisch bedienbare ramen en elektrisch verstelbare buitenspiegels. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Deze Volkswagen is voorzien van verstelbaar stuur, boordcomputer en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening. De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Volkswagen Caddy samen. Bij een noodstop gebeurt er heel veel tegelijk: gas los, rempedaal in, kijken, sturen. Dan is het een veilig gevoel dat de Brake Assist uw remactie tot het maximum oppept. Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit. Volkswagen Caddy 1.9 TDI 105 PKBouwjaar 11-02-2010Apk t/m 01-03-2022205.842 kilometersDe auto is op 28-01-2016 ingevoerd in Nederland Onderhoudshistorie buitenland ook aanwezigAirconditioning1.896 cm3.77 kw/105 PKWitAudio/Radio/CDCentrale vergrendeling met afstandsbedieningElektrische ramenElektrische buitenspiegels2 achterdeuren met achterruitverwarmingAchterwisser op linkerachterdeur3e remlicht2 sleutels met handzenderToerentellerBoardcomputerBrandblusserHandleidingsboekjesVolledige onderhoudshistorieTrekkracht van 1.500 kg.1.418 kg.Euro 4Laadvermogen 770 kg.Ruiten intik hamertjeAirbag bestuurderASRTussenschot met 2 ramenHalf afgetimmerde wanden in de laadruimteEx-Politie autoPrijs is € 5.250,= marge (er komt geen b.t.w. meer bij!!!)*** Koppelingsplaten en Massavliegwiel vernieuwd 04/2021!!! ****** Mocht u een financiering wensen, neem gerust contact met ons op! Wij werken met partijen samen met zeer uitgebreide acceptatie mogelijkheden. ****** Kijkt u ook eens bij onze andere advertenties. We hebben diverse kleine bestelauto'tjes (Connect/Combo/Caddy/Doblo) staan!!! *** Van der Weijden Bedrijfsauto'sSteekterweg 70A2407 BH Alphen aan den RijnNEDERLANDTel: 0172-617373Mobiel: Cees van der Weijden 06-53443335Mobiel: Jacqueline Boog 06-41550666Fax: 0172-612903E-mail: email@vdweijdenbedrijfsautos.nl www.vdweijdenbedrijfsautos.nl*** Wij reserveren alleen auto's voor de duur van de reistijd!!! ***
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan VWE of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0172-617373).
Steekterweg 70 A 2407BH Alphen aan den Rijn
0172-617373 06-53443335 06-41550666
email@vdweijdenbedrijfsautos.nl www.vdweijdenbedrijfsautos.nl
U kunt meerdere afbeeldingen selecteren (maximaal 15). Als u de "Ctrl-toets" ingedrukt houdt kunt u meerdere foto's selecteren.
Om je zo goed mogelijk van dienst te kunnen zijn, maakt onze website gebruik van cookies. We vragen je eenmalig hiervoor toestemming te geven.